آجر انتقاد لاریجانی اعضای خود احمدی نژاد

آجر: انتقاد لاریجانی اعضای خود احمدی نژاد احمدی نژاد علی لاریجانی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی گفت‌وگوی ترامپ و ماکرون راجع به کشور عزیزمان ایران

سارا سندرز سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا و امانوئل مکرون مدیر جمهور فرانسه روز جمعه در حاشیه نشست گروه 7 در کانادا با یکدیگر دیدار

گفت‌وگوی ترامپ و ماکرون راجع به کشور عزیزمان ایران

گفت وگوی ترامپ و ماکرون راجع به ایران

عبارات مهم : ایران

سارا سندرز سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا و امانوئل مکرون مدیر جمهور فرانسه روز جمعه در حاشیه نشست گروه 7 در کانادا با یکدیگر دیدار کردند.

کاخ سفید اعلام کرد: روسای جمهور آمریکا و فرانسه در دیدار با یکدیگر راجع به کشور عزیزمان ایران و لزوم مقابله با فعالیت های این کشور در منطقه گفت وگو کردند.

به گزارش ایسنا، سارا سندرز سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا و امانوئل مکرون مدیر جمهور فرانسه روز جمعه در حاشیه نشست گروه 7 در کانادا با یکدیگر دیدار کردند.

گفت‌وگوی ترامپ و ماکرون راجع به کشور عزیزمان ایران

بنابر گزارش پایگاه اینترنتی کاخ سفید، سندرز گفت که دو طرف در این دیدار راجع به کشور عزیزمان ایران و لزوم مقابله با این کشور در منطقه، تجارت و دیدار پیش روی ترامپ با رهبر کره شمالی مشورت کرده اند.

نشست گروه 7 به علت سیاست های تازه مدیر جمهور آمریکا جهت اعمال تعرفه های سنگین بر واردات فولاد و آلومینیوم از کانادا، اتحادیه اروپا و مکزیک با حاشیه هایی همراه بوده است چراکه تصمیمات تازه ترامپ موجب ناخرسندی سران این کشورها شده است است و آنها نیز در پاسخ دست به کارها تلافی جویانه زده اند.

سارا سندرز سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا و امانوئل مکرون مدیر جمهور فرانسه روز جمعه در حاشیه نشست گروه 7 در کانادا با یکدیگر دیدار

به گزارش ایسنا، غرب و آمریکا در حالی به طور مکرر کشور عزیزمان ایران را متهم به دست داشتن در فعالیت های بی ثبات کننده در خاورمیانه می کنند که سیاست های مداخله جویانه و جنگ طلبانه این کشورها خود عاملی مهم تمامی ناآرامی ها و مناقشات در منطقه است ولی آنها تلاش می کنند کشور عزیزمان ایران را جهت پرسشها این منطقه مقصر جلوه دهند.

این در حالی است که دولت های عراق و سوریه بارها از نقش کشور عزیزمان ایران در مبارزه با گروه های تروریستی، از جمله داعش تقدیر کرده اند.

واژه های کلیدی: ایران | سیاست | آمریکا | کانادا | دونالد ترامپ | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog