آجر انتقاد لاریجانی اعضای خود احمدی نژاد

آجر: انتقاد لاریجانی اعضای خود احمدی نژاد احمدی نژاد علی لاریجانی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی علت غیبت روحانی و آملی لاریجانی را نمی‌دانم ، انتقاد اعضای مجمع تشخیص از احمدی‌نژاد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام یادآور شد: هفت، هشت نفر از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام نسبت به مواضع‌ احمدی‌نژاد در جلسه‌ای که ایشان غایب بودند، سخن گفتند و انتقاداتی

علت غیبت روحانی و آملی لاریجانی را نمی‌دانم ، انتقاد اعضای مجمع تشخیص از احمدی‌نژاد

انتقاد اعضای مجمع تشخیص از احمدی نژاد/ علت غیبت روحانی و آملی لاریجانی را نمی دانم

عبارات مهم : انتقاد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام یادآور شد: هفت، هشت نفر از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام نسبت به مواضع احمدی نژاد در جلسه ای که ایشان غایب بودند، سخن گفتند و انتقاداتی را مطرح کردند ولی در حضور خودشان کسی چیزی نگفته هست.

حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم در گفت وگو با ایلنا، درخصوص علت عدم حضور سران قوا در در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام و ارتباط این عنوان با حضور محمود احمدی نژاد گفت: آقای علی لاریجانی، مدیر مجلس شورای اسلامی چندی پیش در جلسه مجمع حضور یافت ولی من نمی دانم که آیا مردها روحانی و آملی لاریجانی در جلسات مجمع حضور پیدا نمی کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا اعضا به حضور احمدی نژاد در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام انتقادی دارند؟ اظهار داشت: اعضا نسبت به مواضع آقای احمدی نژاد انتقاد دارند و حتی هفت، هشت نفر از اعضا نسبت به مواضع او در جلسه ای که آقای احمدی نژاد غایب بودند، سخن گفتند و انتقاداتی را مطرح کردند ولی در حضور خودشان کسی چیزی نگفته است.

علت غیبت روحانی و آملی لاریجانی را نمی‌دانم ، انتقاد اعضای مجمع تشخیص از احمدی‌نژاد

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به این پرسش که آیا اقدامی جهت لغو عضویت احمدی نژاد در مجمع تشخیص مصلحت نظام صورت نگرفته است؟ تصریح کرد: مگر مجمع می تواند نسبت به اعضای خود تصمیم بگیرد؟

واژه های کلیدی: انتقاد | لاریجانی | اعضای خود | احمدی نژاد | احمدی نژاد | علی لاریجانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog